LotnyRune
2
9,447 Postów
1,114 threads
Dołączył: Nov 2020
25.04.2024, Katowice,
Falubaz Zielona Góra - 44:
11. Leopold Podolski 12 (3,3,3,3) [267]
12. Ryszard Balcerek 12 (3,3,3,3) [236]
13. Sergiusz Mastalski 11 (2,3,3,3) [226]
14. Lech Beliński 9 (1,2,3,3) [223]
15. Maciek Bornecki NS [214]
Motor Lublin - 22:
16. Bronisław Busko 10 (3,3,2,2) [241]
17. Kacper Krzeszewski 7 (2,1,2,2) [215]
18. Bartłomiej Korkowski 4 (2,0,1,1) [187]
19. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [2]
20. brak zawodnika NS [2]
AMK Katowice - 20:
1. Rajmund Dębiński 6 (2,2,2,0) [210]
2. Bolesław Babicz 4 (1,1,1,1) [195]
3. Hubert Sobieski 5 (1,1,1,2) [200]
4. Konstanty Radwański 5 (0,2,1,2) [188]
5. brak zawodnika NS [5]
Gwardia Warszawa - 11:
6. Błażej Bem 8 (3,2,2,1) [230]
7. Romuald Twardy 1 (0,1,0,0) [146]
8. Ludomił Pyzik 1 (1,0,0,0) [145]
9. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [2]
10. brak zawodnika NS [2]
Bieg po biegu:
1. BEM (34,66), Krzeszewski, Beliński, Radwański
2. BUSKO (34,07), Mastalski, Sobieski, Twardy
3. PODOLSKI (31,79), Korkowski, Babicz, bra. zawodnika
4. BALCEREK (33,6), Dębiński, Pyzik, bra. zawodnika
5. PODOLSKI (31,9), Radwański, Twardy, bra. zawodnika
6. BALCEREK (33,82), Bem, Sobieski, Korkowski
7. BUSKO (33,93), Beliński, Babicz, Pyzik
8. MASTALSKI (34,76), Dębiński, Krzeszewski, bra. zawodnika
9. BALCEREK (33,74), Busko, Radwański, bra. zawodnika
10. PODOLSKI (32,18), Krzeszewski, Sobieski, Pyzik
11. MASTALSKI (33,97), Bem, Babicz, bra. zawodnika
12. BELIŃSKI (34,82), Dębiński, Korkowski, Twardy
13. BELIŃSKI (34,55), Sobieski, bra. zawodnika, bra. zawodnika
14. MASTALSKI (34,57), Radwański, Korkowski, Pyzik
15. BALCEREK (33,85), Krzeszewski, Babicz, Twardy
16. PODOLSKI (31,83), Busko, Bem, Dębiński
NCD: Podolski - 31,79 sek. w III biegu
LotnyRune
2
9,447 Postów
1,114 threads
Dołączył: Nov 2020
25.04.2024, Warszawa,
Falubaz Zielona Góra - 44:
11. Leopold Podolski 12 (3,3,3,3) [267]
12. Ryszard Balcerek 11 (3,3,2,3) [236]
13. Sergiusz Mastalski 11 (2,3,3,3) [226]
14. Lech Beliński 10 (2,2,3,3) [223]
15. Maciek Bornecki NS [214]
Motor Lublin - 23:
16. Bronisław Busko 11 (3,3,3,2) [241]
17. Kacper Krzeszewski 6 (1,1,2,2) [215]
18. Bartłomiej Korkowski 5 (2,0,1,2) [187]
19. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [2]
20. brak zawodnika NS [2]
AMK Katowice - 19:
1. Rajmund Dębiński 6 (2,2,2,0) [207]
2. Bolesław Babicz 4 (1,1,1,1) [192]
3. Hubert Sobieski 5 (1,1,1,2) [197]
4. Konstanty Radwański 4 (0,2,1,1) [185]
5. brak zawodnika NS [2]
Gwardia Warszawa - 11:
6. Błażej Bem 8 (3,2,2,1) [233]
7. Romuald Twardy 1 (0,1,0,0) [149]
8. Ludomił Pyzik 1 (1,0,0,0) [148]
9. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [5]
10. brak zawodnika NS [5]
Bieg po biegu:
1. BEM (44,78), Beliński, Krzeszewski, Radwański
2. BUSKO (44,84), Mastalski, Sobieski, Twardy
3. PODOLSKI (42,38), Korkowski, Babicz, bra. zawodnika
4. BALCEREK (44,75), Dębiński, Pyzik, bra. zawodnika
5. PODOLSKI (42,4), Radwański, Twardy, bra. zawodnika
6. BALCEREK (45,16), Bem, Sobieski, Korkowski
7. BUSKO (44,24), Beliński, Babicz, Pyzik
8. MASTALSKI (45,33), Dębiński, Krzeszewski, bra. zawodnika
9. BUSKO (44,22), Balcerek, Radwański, bra. zawodnika
10. PODOLSKI (42,85), Krzeszewski, Sobieski, Pyzik
11. MASTALSKI (44,98), Bem, Babicz, bra. zawodnika
12. BELIŃSKI (45,95), Dębiński, Korkowski, Twardy
13. BELIŃSKI (46,24), Sobieski, bra. zawodnika, bra. zawodnika
14. MASTALSKI (45,28), Korkowski, Radwański, Pyzik
15. BALCEREK (45,0), Krzeszewski, Babicz, Twardy
16. PODOLSKI (42,69), Busko, Bem, Dębiński
NCD: Podolski - 42,38 sek. w III biegu
LotnyRune
2
9,447 Postów
1,114 threads
Dołączył: Nov 2020
25.04.2024, Zielona Góra,
Falubaz Zielona Góra - 44:
11. Leopold Podolski 12 (3,3,3,3) [270]
12. Ryszard Balcerek 10 (3,2,2,3) [239]
13. Sergiusz Mastalski 11 (2,3,3,3) [229]
14. Lech Beliński 11 (3,2,3,3) [226]
15. Maciek Bornecki NS [217]
Motor Lublin - 22:
16. Bronisław Busko 11 (3,3,3,2) [241]
17. Kacper Krzeszewski 6 (1,1,2,2) [215]
18. Bartłomiej Korkowski 4 (2,0,1,1) [187]
19. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [2]
20. brak zawodnika NS [2]
AMK Katowice - 20:
1. Rajmund Dębiński 6 (2,2,2,0) [207]
2. Bolesław Babicz 4 (1,1,1,1) [192]
3. Hubert Sobieski 5 (1,1,1,2) [197]
4. Konstanty Radwański 5 (0,2,1,2) [185]
5. brak zawodnika NS [2]
Gwardia Warszawa - 11:
6. Błażej Bem 8 (2,3,2,1) [230]
7. Romuald Twardy 1 (0,1,0,0) [146]
8. Ludomił Pyzik 1 (1,0,0,0) [145]
9. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [2]
10. brak zawodnika NS [2]
Bieg po biegu:
1. BELIŃSKI (39,72), Bem, Krzeszewski, Radwański
2. BUSKO (38,77), Mastalski, Sobieski, Twardy
3. PODOLSKI (37,18), Korkowski, Babicz, bra. zawodnika
4. (39,0), Dębiński, Pyzik, bra. zawodnika
5. PODOLSKI (36,62), Radwański, Twardy, bra. zawodnika
6. BEM (39,11), , Sobieski, Korkowski
7. BUSKO (39,1), Beliński, Babicz, Pyzik
8. MASTALSKI (39,62), Dębiński, Krzeszewski, bra. zawodnika
9. BUSKO (38,62), , Radwański, bra. zawodnika
10. PODOLSKI (36,98), Krzeszewski, Sobieski, Pyzik
11. MASTALSKI (39,75), Bem, Babicz, bra. zawodnika
12. BELIŃSKI (39,7), Dębiński, Korkowski, Twardy
13. BELIŃSKI (40,0), Sobieski, bra. zawodnika, bra. zawodnika
14. MASTALSKI (39,65), Radwański, Korkowski, Pyzik
15. (38,83), Krzeszewski, Babicz, Twardy
16. PODOLSKI (37,15), Busko, Bem, Dębiński
NCD: Podolski - 36,62 sek. w V biegu
LotnyRune
2
9,447 Postów
1,114 threads
Dołączył: Nov 2020
25.04.2024, Lublin,
Falubaz Zielona Góra - 43:
11. Leopold Podolski 12 (3,3,3,3) [267]
12. Ryszard Balcerek 11 (3,3,3,2) [236]
13. Sergiusz Mastalski 10 (2,2,3,3) [226]
14. Lech Beliński 10 (2,2,3,3) [223]
15. Maciek Bornecki NS [214]
Motor Lublin - 24:
16. Bronisław Busko 10 (3,3,2,2) [244]
17. Kacper Krzeszewski 9 (1,3,2,3) [218]
18. Bartłomiej Korkowski 4 (1,0,1,2) [190]
19. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [5]
20. brak zawodnika NS [5]
AMK Katowice - 19:
1. Rajmund Dębiński 5 (2,1,2,0) [207]
2. Bolesław Babicz 5 (2,1,1,1) [192]
3. Hubert Sobieski 5 (1,1,1,2) [197]
4. Konstanty Radwański 4 (0,2,1,1) [185]
5. brak zawodnika NS [2]
Gwardia Warszawa - 11:
6. Błażej Bem 8 (3,2,2,1) [230]
7. Romuald Twardy 1 (0,1,0,0) [146]
8. Ludomił Pyzik 1 (1,0,0,0) [145]
9. brak zawodnika 1 (0,0,0,1) [2]
10. brak zawodnika NS [2]
Bieg po biegu:
1. BEM (45,15), Beliński, Krzeszewski, Radwański
2. BUSKO (43,74), Mastalski, Sobieski, Twardy
3. PODOLSKI (42,27), Babicz, Korkowski, bra. zawodnika
4. BALCEREK (43,84), Dębiński, Pyzik, bra. zawodnika
5. PODOLSKI (42,38), Radwański, Twardy, bra. zawodnika
6. BALCEREK (44,38), Bem, Sobieski, Korkowski
7. BUSKO (43,86), Beliński, Babicz, Pyzik
8. KRZESZEWSKI (45,5), Mastalski, Dębiński, bra. zawodnika
9. BALCEREK (44,04), Busko, Radwański, bra. zawodnika
10. PODOLSKI (41,99), Krzeszewski, Sobieski, Pyzik
11. MASTALSKI (45,12), Bem, Babicz, bra. zawodnika
12. BELIŃSKI (44,9), Dębiński, Korkowski, Twardy
13. BELIŃSKI (45,32), Sobieski, bra. zawodnika, bra. zawodnika
14. MASTALSKI (44,87), Korkowski, Radwański, Pyzik
15. KRZESZEWSKI (44,7), Balcerek, Babicz, Twardy
16. PODOLSKI (42,13), Busko, Bem, Dębiński
NCD: Podolski - 41,99 sek. w X biegu
|